Сър Алекс се кара на Евра за гола на Роналдо. После: Боже, какви ги говоря?

Мениджърът на Манчестър Юнайтед не пропусна да похвали бившия си възпитаник

Мениджърът на Манчестър Юнайтед сър Алекс Фъргюсън не пропусна да похвали бившия си възпитаник Кристиано Роналдо след първия мач срещу Реал Мадрид от фазата на елиминациите в Шампионската лига, завършил 1:1 на “Сантяго Бернабеу“. Гостите от Англия поведоха с гол на Уелбек в 20-ата минута, а 10 минути по-късно голямата звезда на домакините Кристиано Роналдо изравни с глава след центриране отляво на Ди Мария.   „Невероятно изпълнение“, възкликна Фърги. “Няма как да го спреш. Начинът, по който се извиси, височината, и как се задържа във въздуха, и тази уникална сила на удара с глава... На полувремето попитах Патрис Евра защо не се е опитал да го спре, и после видях повторението, и си казах - „Боже, какви ги говоря.“   „И двата отбора имаха доста възможности.