Бербатов: Наслаждавам се на футбола и живота си във Фулъм

Димитър Бербатов бе избран за играч на мача след домакинската победа на неговия Фулъм с 3:2 над Куинс Парк Рейнджърс. Българският нападател отбеляза две от попаденията за "котиджърс", като в същото време той се разписа в четвърти пореден двубой - нещо, което му се случва за първи път, откакто играе във Висшата лига на Англия.

Така Бербатов вече има 13 гола на сметката си за Фулъм, с което продължава да бъде голмайстор на тима през този сезон. След победата над КПР, българинът сподели, че е доволен от представянето си, като бе повече от скромен, заявявайки, че би дал наградата си за играч на мача на вратаря Марк Шварцер.

"Не бяхме нервни, но без малко да изпуснем мача. През първото полувреме си осигурихме комфортна преднина - три гола са си много. След почивката обаче допуснахме няколко детински грешки.

Те отбелязаха втория си гол и започнаха да вярват. Но в крайна сметка ние успяхме да задържим аванса си. Можеше да отбележим и още голове, но ...