Защо Меси и Роналдо не са на финал – Шампионска лига

Шампионска лига, финала на шампионска лига 2013, a  защо Меси и Роналдо не са на финал? Най-комерсиалният  турнир се изплъзна и на Меси,  и на Роналдо. И колкото и да е странно, нито един от двамата не е виновниъта за това другият да не се появи на Уембли. Виновниъта е немската машина в лицето на Борусия и Байерн.

Както и в миналата статия споменахме един срещу друг се изправиха испанските Барселона и Реал срещу немските си колеги от Борусия и Байерн. И колкото и странно да е,  малко хора очакваха да има изцяло немски сблъсък в финала на шампионска лига.  Това се случи благодарение на страхотната игра, която показаха швабите и при домакинствата си, и при гостуванията си.

В първия двубой Реал направи добро първо полувреме и успя да излезе на почивката при равен резултат (1-1) срещу Борусия. При влизането си обратно на терена обаче, явно немските машини си бяха взели антибиотика и направо помляха своя съперник. Роналдо и компания не само проспаха 3-те гола, но и не...