Балотели пак полудя 1333

Балотели пак полудя

08.06.2013 09:58 | Футбол Свят

Марио Балотели полудя и си изкара два жълти картона за 4 минути по време на равенството на Италия като гост на Чехия - 0:0. Мачът от световните квалификации завърши с нелош резултат и за България...

В 72-ата минута Балотели ненужно посегна и удари Тиодор Гебре-Селасие от домакините при въздушно единоборство. Всъщност вторият жълт картон, който последва, бе леко пресилен. Особено, след като за подобно нещо, пак пресилено, Балотели получи и първия си картон 4 минути по-рано. На излизане от терена Марио полудя, развика се на четвъртия съдия, а после заблъска по стените в тунела към съблекалните.

"Пишете каквото си искате, но на Конфедерациите викайте за друг отбор", странно написа в туитър Балотели след мача. Не е ясно кого визира - италианските журналисти или фенове, или... Кой знае? Досега никой не е успял да се промъкне в мозъка на нападателя.