Локо ГО разби Трявна

1
Vasil1979
Vasil1979

Убедителна победа с 8:2 взе като гост горнооряховският Локомотив при гостуването си на аутсайдера Трявна. Любопитното бе, че домакините първи откриха резултата. В 4-ата минута след непряк свободен удар, изпълнен от Николай Енев, вратарят на локомотивци Александър Димов се подхлъзна и само докосна топката, която спря в мрежата зад него – 1:0, пише Велико Търново Спорт.

„Железничарите“ реагираха бързо и само след три минути изравниха. След продължително меле пред тревненската врата, донесло два-три удара, Красен Славчев успя да забие топката под гредата за 1:1. В 20-ата минута Любо Генчев се откъсна и стреля за 1:2.

Малко след това таранът Тихомир Кънев наниза и трети гол за горнооряховци, които решиха, че мачът е решен. В 28-ата минута обаче отново Николай Енев при едно центриране изпревари с глава вратаря Димов и намали на 2:3. Все пак до почивката „Локо” (ГО) вкара и четвърти гол, дело на Явор Генчев от пряк свободен удар.През второто полувреме гостите вдигнаха още оборотите и нанизаха нови четири гола. Халфът Красен Трифонов се разписа за 2:5 в 48-ата минута. В средата на полувремето пък Любо Генчев нахлу на скорост и с удар от движение вкара шесто попадение. След подаване на Кънев в 73-ата минута сред голмайсторите се записа и Антоний Балъков – 2:7. Осмото попадение бе дело на Любо Генчев в 80-ата минута, а играчите на Димитър Печикамъков добавиха още в актива си куп пропуски, както и удар в гредата.