Геният на Клозе спаси Лацио

Геният на Клозе спаси Лацио Сн.: Gong.bg

Мирослав Клозе измъкна Лацио и донесе победата на тима с 2:0 срещу Каляри в последния мач от деветия кръг в Серия А.“Небесносините“ заемат седмо място във временното класиране, след като взеха първи успех от месец насам. В последните си три мача тимът от Рим бе отбелязал само един гол, а преди срещата с Каляри постът на Владимир Петкович стоеше под сериозна въпросителна. Гостите, които играха по-добре през първото полувреме, но се предадоха след двата бързи гола през второто, остават в средата на таблицата.Марко Сау имаше добри възможности преди почивката, да прати топката зад Маркети, докато Кандрева опита да стреля към Агаци, но 100-процентовите положения отсъстваха. При една контраатака Кабрера излезе срещу Маркети, но чукнатата от него топка мина на сантиметри от празната врата. Браян Переа опита с глава да превърне в гол за Лацио едно центриране на Кандрева,...