Любимец на феновете на ЦСКА заби уникален гол! (ВИДЕО)

Любимец на феновете на ЦСКА заби уникален гол! (ВИДЕО) 5.00/5 (100.00%) 3 votes

Любимец на агитката на ЦСКА вкара брилянтен гол, даде тон за победа с категорично 3:0 (ВИДЕО)

Любимец на агитката на ЦСКА вкара фантастичен гол и даде тон за победа на своя тим с 3:0! Жуниор Мораеш, когото „червените“ фенове още тачат и имат надежда, че скоро пак ще заиграе на „Българска армия“, заби много красиво попадение за „класическия“ успех на своя Металург (Д) над гостуващия Севастопол.

Жуниор Мораеш вкара много красив гол и даде тон за победата на Металург (Д) с 3:0 над Севастопол

„МетаДон“ би с 3:0, а тон за категоричния успех в мач от първенството на Украйна даде именно Мораеш, който още след около четвърт част игра направи нещо изключително красиво. Жуниор получи топката след подаване от тъч, освободи се...