Велбъжд и съдията спряха Чепинец в Кюстендил

Неделя, 09 Ноември 2014 23:29  Отборът на Чепинец остана 63 дни без поражение по терените на трета дивизия© снимка: Марио Спасов, Фотостудио "MS"Отборът на Чепинец отстъпи с 1:2 при визитата си на Велбъжд (Кюстендил) в двубой от Югозападната "В" група. Серията от 8 мача без загуба на велинградския тим бе прекъсната на стадион "Осогово". Двубоят в града под Хисарлъка трябва да тежи и на съвестта на рефера Станимир Тренчев, който ограби Чепинец в края на първата част. Станимир ТренчевВ 42-та минута Кристиян Петров намери точно пред опразнената врата на кюстендилци съотборникът си Христо Спасов. Нападателят на Чепинец си подкара топката с тяло във въздуха, при което бе изблъскан в гръб от притичал противников състезател. Вместо да отсъди дузпа и да вдигне червен картон, реферът Тренчев, наобиколен от отбора на домакините, вдигна жълт картон на играч на кюстендилци и назначи удар от вратата. В началото на втората част Велбъжд откри с бърз гол за 1:0. В 68-та минута велинградчани...