Юноша на Пирин блести с хеттрик в контрола на Берое - ИНФОМРЕЖА - НОВИНИ ОТ ЮГОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ

„Берое“ се наложи с 3:1 над „Верея“ в контрола играна на стадион „Берое“.

Гостите откриха чрез Джонатан в 7-ата минута, а с три гола на Станислав Костов беройци направиха обрат.

Нападателят от Благоевград се разписа в 19-ата от дузпа и минута преди края на първото полувреме.

Последният си гол юношата на Пирин вкара в 89-ата минута.

Участие в срещата през първото полувреме взе десният бек Даниел Манджуков, който минава проби в „Берое“.

В 7-ата минута Васил Ботев пробва центриране, но след намеса на Аласан Н’Диайе топката бе изчистена в корнер.

След центриране на Николай Костов Джонатан се извиси над всички и се разписа за 0:1 с глава.

Девет минути по-късно Жуниор Мапуку получи добър пас на скорост в наказателното поле от където стреля, но от ъгъла на малкия пеналт прати топката над вратата.

В 19-ата минута Жуниор Мапуку задържа топката в наказателното поле след пас на Крис Гади и с играта си принуди играчът...