Велбъжд (Кюстендил) с четвърта поредна победа

Бенковски (Пз) спечели битката за Пазарджик

Велбъжд (Кюстендил) продължава по възходяща линия

Струмска слава (Радомир) не успя да спре победния ход на Велбъжд (Кюстендил). Домакините отстъпиха с 1-2 срещу своя противник в среща от осмия кръг на Югозападната "В" АФГ. Радостин Джогански откри за гостите в 16-та минута, а домакините върнаха попадението в края на полувремето. През втората част „Велбъжд” стигна до победата чрез реализираната от Янко Янков дузпа в 77-та минута.

Бенковски (Пазарджик) спечели с 2-0 градското дерби срещу Хебър (Пазарджик). В 21-та минута символичните домакини откриха резултата чрез Петьо Петев. В последната минута на срещата Атанас Иванов затвърди успеха на „Беки”.

Отборът на Перун (Кресна) надделя с 2-1 срещу Ботев (Ихтиман).

Германея (Сапарева баня) прибави нови 3 точки към актива си. Тимът на Борис Кръстев се наложи 3-1 гостуващия състав на Места (Хаджидимово). Два гола наниза Димитър Чечев, а един добави Светослав...