Slatkaristika ft. Криско - Tik-Tak, 2016

Slatkaristika ft. Криско - Tik-Tak, 2016

Времето е пари, па работам во интерес на времето, така досадата поминува интересно. Гладен, се понашам ко да не сум јаден. Kаде? трагам по рецептот на Метузалем. Мали! Лесно е да дојдеш до внимание, али тешко е да дојдеш до влијание, делувам ко да, не знам паметот кај ми е, играва е курва јас ја оплодив ко “Kanye“. “Gold Digger“ пишав дека сум “Gold Wigga“ и со текот на времето само буквите ги болдирав, 10-та година циљам на милион, но мечта за милион доаѓа од сиви дом. Тик так тигири рик так (x3) Слепиот нај добро се снаоѓа у мрак. Тик Так. Дај пак...

Не, јас немам почнато од нула, глеј ја имам почнато од була, сањам за цела ера кариера, за исто сањаат и оние што моментално серат (тука доле). Стварно не знам што се толку наапани, ја не праам рап ја пра пра праам пари. Парите се отепувачка се прават али, некад мора да ги повикаш со “Avakari“. Играва ја свртев 100 пати не можам веќе, долго време главниот ми е смешен. Мењам воз кој...
Прочети цялата публикация

Коментари

Tози сайт използва "Бисквитки". Научи повече Приемам

Моля, запознайте се с нашите Общи условия и Политика за поверителност