Левски - Лудогорец завършиха 0:0 :: Скандал - всички скандали | новини, икономика, еко, спорт, свят, анализи, шоу,...

Снимка: Diema Sport

Левски изигра първата си среща на обновения стадион "Георги Аспарухов", където преди началото на мача с Лудогорец бе открит сектор "А", пише Блиц. Дербито на кръга обаче бе белязано с малко футбол, много фаулове и картони, и нито един гол - 0:0. Най-силно на "Герена" се представиха феновете на "сините", които почти изпълниха три сектора от съоръжението и не спряха да подкрепят любимците си през всичките 90 минути.

Левски бе по-активния тим през първата част и съдаде няколко добри положения пред вратата на Лудогорец. Пропуски в началните 20 минути направиха Франсис Нар и Роман Прохазка. С добри изяви за пореден път пък се отчете вратаря на Лудогорец Владислав Стоянов.

Треньорът на разградчани Георги Дерменджиев за пореден път в мачовете с Левски направи ранна смяна на играча си под 21 години - Венцислав Керчев. Бранителят бе заменен от Георги Терзиев.

В заключителните минути на първата част Франсис Нар на два пъти...