Микаела Шифрин спечели слалома в Марибор :: Скандал - всички скандали | новини, икономика, еко, спорт, свят, анализи, шоу,...

Снимка: БГНЕС

Микаела Шифрин от САЩ спечели слалома от Световната купа по ски-алпийски дисциплини в Марибор, Словения. Това бе пета победа през сезона за американската скиорка в тази дисциплина, предава БГНЕС.

Водачката в генералното класиране даде общо време от 1:39.61 минута, което й бе достатъчно за първото място. Шифрин бе най-бърза в първия манш, финиширайки за 49.84 секунди, а впоследствие успя да задържи лидерската си позиция с време 49.77 сек. от второто си каране.