Интересни двубои в груповата фаза на Шампионска Лига! 06.12.2017г.

Интересни двубои в груповата фаза на Шампионска Лига! Снощи се изиграха осем двубоя от най-гледаното футболно първенство- Шампионска Лига. Всяка една от срещите беше изпълнена с вълнения, динамика и опасни голови положения. В тази статия ще видите коментар от най-интересните двубои, започнали снощи в 21:45 часа, наше време.

Байерн Мюнхен – Парис Сен Жермен

Двубоят който си заслужаваше гледането! Байерн надви ПСЖ с 3-1, въпреки превъзходната форма на френския тим! Осем минути след началото на срещата, червените от Мюнхен откриха резултата, след гол на Роберт Левандовски, който бе последствие от паса на Кингсли Коман. В 37-та минута, Корентин Толисо засече центриране с глава и доведе до второто попадение на домакините. В началото на второто полувреме, дясното крило на гостите Килиан Мбапе накъси головата разлика, след като отправи мощен изстрел с глава, а в 69-та минута Корентин Толисо успя да отбележи второ попадение, оформяйки резултата.