Класическа победа за „Нефтохимик 2010“ срещу „Миньор“ в Перник

1
162
uzunov1
uzunov1

Класическа победа с 3:0 гейма записаха волейболистите от “Нефтохимик 2010” срещу “Миньор” в Перник в мач от 15-ия кръг в Суперлигага. Бургазлии спечелиха отделните геймове, съответно с 25:18, 25:14 и 25:23.

Най-резултатен с 13 точки беше Николай Учиков. Диагоналът направи 1 ас и 2 блокади. С по 11 точки завършиха Георги Петров и Илия Петков. Треньорът Николай Желязков даде почивка на основния разпределител Георги Братоев. Замести го Любомир Агонцев.

През тази седмица, цикълът за “Нефтохимик 2010” е доста сгъстен. В сряда отборът посреща в зала “Младост” русенския “Дунав” в отложен мач от 14-ия кръг. Началният час е 18:30. Дербито на 16-ия кръг в Суперлигата е на 9 февруари/събота/. От 17:30 часа на полето ще излязат “Нефтохимик 2010” и лидерът “Хебър” – Пазарджик.

Ден по-рано, в петък, отново в зала “Младост” ще играят отборите на “Дея Спорт” и “Монтана Волей”. Срещата е от 16-ия кръг в националната Суперлига и ще започне в 18:00 часа.