ЦСКА победи с 3:1 „Етър“ :: Скандал – всички скандали | новини, икономика, еко, спорт, свят, анализи, шоу, справочник, видео

1
131

ЦСКА  се справи с „Етър“ за едно полувреме. Възпитаниците на Любослав Пенев спечелиха с 3:1 срещата от 25-ия кръг във Велико Търново и се доближиха на две точки от лидера „Лудогорец“, който утре гостува на „Левски“.

Две от попаденията за столичани бяха дело на Али Соу, а едно добави Жоржиньо. За домакините точен бе Даниел Младенов.

Срещата започна доста равностойно, като през първото полувреме домакините имаха повече изстрели към вратата на Витаутас Черниаускас.

В 52-ата минута Тиаго Родригес бе много близо до откриване на резултата, но ударът му от пряк свободен удар нацели гредата.

В 65-ата минута Жоржиньо се възползва от елегантен пас на Али Соу и вкара за 1:0. Само четири минути по-късно Соу покачи на 2:0 с мощен шут.

В 75-ата минута „болярите“ върнаха едно попадение чрез Дани Младенов, а в 82-ата Али Соу оформи крайното 3:1.

Загубата остави „Етър“ на седмата позиция, на три точки зад шестия „Черно море“.