Тежка загуба за ЦСКА в Марбея – SportVox

1
133

ЦСКА отстъпи на германския Нюрнберг с 0:5 в първата си контролна среща на лагера в Марбея. За немския тим това бе последна проверка преди подновяването на първенството и си пролича, че отборът е по-напред в подготовката си от двата състава.

През първата част играта бе равностойна и още в първата минута Рубен Пинто отправи опасен удар, след пас на Евандро, но стражът на Нюрнберг улови топката. Полувремето завърши с два гола аванс за германците с попадения на Феликс Лохкемпер.

През втората част изгодни положения пропуснаха Ахмед Ахмедов и Томи Юрич, а в 66-та минута Греъм Кери си отбеляза автогол.

В 74-та минута Михаел Фрай вкара четвърти гол, а в продължението на мача Йоханес Гайс оформи крайния резултат с гол от дузпа.

На 26 януари (неделя) отборът ни се изправя срещу елитния японски тим Шонан Белмаре.

Стартов състав на ЦСКА: 13. Густаво Бусато (в), 28. Пламен Гълъбов, 25. Раул Албентоса, 11. Петър Занев (к), 18. Брадли Мазику, 6. Рубен Пинто, 16. Жанио Бикел, 10. Евандро, 14. Вив Соломон-Отабор, 20. Тиаго Родригес, 22. Али Соу