Лудогорец с трета загуба в Турция – SportVox

1
109

Лудогорец записа трета загуба в контролните си срещи, след като падна с 0-1 от руския елитен Ахмат.

Българите можеха да поведат след само 10 минути игра. Димо Бакалов получи пас вдясно, навлезе в пеналта и стреля силно, но топката нацели напречната греда.

В 35-ата минута Якуб Швиерчок отправи чудесен изстрел от дъгата на наказателното поле, но стражът на руснаците изби в корнер. Малко след това и Каули не съумя да преодолее вратаря на Ахмат.

Малко преди почивката Джордан Икоко получи контузия и бе заменен от Станислав Манолев.

Четири минути преди края на мача Роши бе изведен вдясно, след което подаде към Понсе, който отбеляза победния гол за Ахмат.