Голова фиеста на „Малеш” в Ново Делчево

Четвъртък, 18 Март 2010 21:16   Отборът на Малеш (Микрево) е все по-близо до професионалния футболРекордна 20-та поредна победа в Югозападната „В” група регистрира лидерът Малеш (Микрево). Възпитаниците на Пламен Мицански разбиха с 5-0 гостуващият тим на Чепинец (Велинград). Двубоят се игра вчера на култовият стадион „Изтребител” в Ново Делчево. Гостите от Велинград изнесоха добра продукция през първата част. „Чепинец” чрез Десислав Сатев, Васил Содев, Христо Спасов и Алек Манолов обаче не успя да реализира своите шансове преди почивката.През втората част попътният вятър бе верен съюзник на домакините. В 51-та минута с мощна тупалка от 33 метра Деян Постоловски разпечати мрежата на „Чепинец” за 1-0. В 63-та минута Мартин Станков покачи на 2-0. Класиката дойде две минути по-късно, когато Георги Жежев направи 3-0.Поражението на „Чепинец” набъбна с още 2 попадения в заключителните 5 минути на срещата.В 85-та Марин Георгиев наниза четвърти гол за „Малеш”.В 90-та минута капитанът на...