„Струмска слава” удари „Велбъжд” в Кюстендил

Футболистите на Струмска слава (Радомир) отказаха "Велбъжд" в Кюстендил

Неприятна загуба на собствен терен записа съставът на Велбъжд (Кюстендил). Тимът от града под Хисарлъка загуби от Струмска слава (Радомир) с 0-2. Трите точки за гостите подпечатаха Тодор Зюмбулев (29) и Деян Стоилов (62).

Отборът на Бенковски (Пз) взе с 0-2 областното дерби със съгражданите си от „Хебър”. По едно попадение в двете части на срещата отбеляза Атанас Иванов (37, 58).

Шест безответни гола в мрежата на гостуващият Витоша (Долна Диканя) заби убедителният лидер – Малеш (Микрево). По 2 попадения вкараха Георги Жежев (7-дузпа, 77) и Васил Ташев (55, 87), а по веднъж се разписаха Атанас Атанасов (9) и Калоян Зарчов (25).

Беласица (Петрич) се прибра с 3 точки от Костинброд. Ветеранът Васил Чергов откри за гостите в 16-та минута. Пет минути по-късно щатният реализатор на Бенковски (Костинброд) Спас Спасов възстанови равенството. В 87-та минута Марин Дамянов наказа домакините за...