Програма
3 октомври 2008 15Фестивален и конгресен център, зала 1, 19:00
4 октомври 2008 Гуча! Фестивален и конгресен център, зала Европа, 15:00
Шивачки Фестивален и конгресен център, зала 1, 16:00
Най-добрият човек, когото познавам! Фестивален и конгресен център, зала Европа, 17:30
А днес накъде Фестивален и конгресен център, зала 1, 18:00
Светът е голям и спасение дебне отвсякъде Фестивален и конгресен център, зала 1, 20:00
5 октомври 2008 Футболни хамелеони Фестивален и конгресен център, зала 1, 14:00
Пленник Фестивален и конгресен център, зала Европа, 15:00
Кажи здравей на татко Фестивален и конгресен център, зала 1, 16:00
Крадецът на прасковиФестивален и конгресен център, зала Европа, 17:30
Военен кореспондент Фестивален и конгресен център, зала 1, 18:00
Единствената любовна история, която Хемингуей не описа Фестивален и конгресен център, зала 1, 20:00
6 октомври 2008 Пътят към върхаФестивален и конгресен център, зала 1, 14:00
Деца от восъкФестивален и конгресен център, зала Европа, 15:00
Вътрешен глас Фестивален и конгресен център, зала 1, 16:00
Осъдени души Фестивален и конгресен център, зала Европа, 17:30
Моето мъничко нищо Фестивален и конгресен център, зала 1, 18:00
Прогноза Фестивален и конгресен център, зала 1, 20:00
7 октомври 2008 Последното пътуване Фестивален и конгресен център, зала 1, 14:00
Сенки Фестивален и конгресен център, зала Европа, 15:00
План за отмъщение Фестивален и конгресен център, зала 1, 16:00
Всичко за теб Фестивален и конгресен център, зала 1, 16:00
Валсове и танга от село Бела водаФестивален и конгресен център, зала 1, 16:00
Специалист по всичко Фестивален и конгресен център, зала Европа, 17:30
Малки разговори Фестивален и конгресен център, зала 1, 18:00
Върнете заека Фестивален и конгресен център, зала 1, 20:00 Дзифт Фестивален и конгресен център, зала 1, 20:00
8 октомври 2008 Посредникът Фестивален и конгресен център, зала 1, 14:00
Преследвачът Фестивален и конгресен център, зала 1, 14:00
Синя рокля Фестивален и конгресен център, зала Европа, 15:00
Птици божии Фестивален и конгресен център, зала 1, 16:00
Самотни сърца Фестивален и конгресен център, зала 1, 16:00
Това се случи на улицата Фестивален и конгресен център, зала Европа, 17:30
Летете с Росинант Фестивален и конгресен център, зала 1, 18:00
Лошият заек Фестивален и конгресен център, зала 1, 20:00
Хиндемит Фестивален и конгресен център, зала 1, 20:00