Мечо донесе първа победа на Видима през този сезон - SportVox

Отборът на Видима-Раковски записа първа победа през новото първенство, след като в първата среща от шестия кръг на А група надви с 1-0 у дома тима на Калиакра.

Първата част на двубоя бе изключително слаба и като изключим попадението, което домакините вкараха, зрителите на стадион „Раковски“ не видяха нищо интересно. Голът за севлиевци падна в 34-ата минута, след като младокът Християн Кожухаров върна назад към Ахмед Хикмет и халфът с презицен удар от 25 метра опъна мрежата зад Бахтарлиев.

Седем минути след почивката Ахмет Хикмет изведе Стойков в добра позиция отдясно, но нападателят за пореден път не намери очертанията на вратата. В 58-ата гостите бяха близо до изравняването, но удар на Детелин Димитров мина на педя над напречната греда. До края възпитаниците на Адалберт Зафиров така и не стигнаха до нова възможност за гол и логично записаха пето поражение през тази кампания.

С този успех Видима увеличи актива си на пет точки и все още няма домакинска загуба...