Најубавиот приватен имот на заливот Бентри

Најубавиот приватен имот на заливот Бентри

“Мwаnzоlео Rеѕidenсе” е приватна луксузна вила на заливот Бентри во Кејп Таун, Јужна Африка. Со 5 спални и 5 бањи, вилата е совршена за 10 гости. Опишана како “наубавиот приватен имот во Кејп Таун” вилата може да се изнајми преку целата година за цена од 3.500 до 18.500 долари за ден во зависност од сезоната. Во цената се вклучени појадок и ручек, 6 шишиња шампањ и два автомобили.

.

Придружи ни се на Facebook


Прочети цялата публикация
Коментари

Tози сайт използва "Бисквитки". Научи повече Приемам

Моля, запознайте се с нашите Общи условия и Политика за поверителност