Реал без проблеми срещу Алкояно, Кака и Бензема с голове - SportVox

Отборът на Реал Мадрид спечели убедителна победа с 4-1 като гост на Алкояно в среща от 4 кръг на Купата на Краля на Испания. По този начин „белият балет“ си гарантира място в следващата фаза, въпреки че предстои реванш на „Бернабеу“.

Момчетата на Жозе Моуриньо решиха всичко с две попадения още през първото полувреме. В 21-ата минута Карим Бензема даде аванс на гостите, а в 35-ата бразилецът Кака удвои.

В средата на втората част появилият се като резерва 17-годишен младок Хосе Родригес направи разликата класическа. В 77-ата минута Хави Лара реализира почетното попадение за домакините, а малко преди края Бензема оформи успеха на Реал.

Останалите резултати от днес:

Касереньо – Малага 3-4 Реал Хаен – Атлетико Мадрид 0-3 Алмерия – Селта 2-0 Сарагоса – Гранада 1-0 Лас Палмас – Райо Вайекано 1-0